Hakkımızda

about-us-about-img

Adolya Grup Hakkında

Adolya Grup 2014 yılında kurulmuş 2018 yılında araştırmalarını ve ön çalışmalarını tamamlamıştır. Kurucularımız; İsmet BÜYÜKBAYRAKTAR ve Eren Çağrı BAYRAM’dır. İsmet Hanım güzellik ve Estetik sektöründe 17 yıllık deneyime sahiptir. Kendisi uluslararası uzman diplomasına sahip cilt uzmanıdır. Eren Bey yazılım, reklam, araştırma ve danışmanlık üzerine ihtisas yapmış olup kurumsallaşma adına çalışmalarda bulunmuştur. Adolya Grup bünyesinde Adolya Estetik, Adolya Kozmetik, Adolya Medikal, Adolya Yazılım ve Adolya Tv bulunmaktadır.

about-quote-img

Kurumumuzun temelleri araştırma yapılarak ve alanında uzman kadrolar tarafından yönetilmektedir.

Adolya Estetik

Adolya Estetik Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil estetik kurumudur. Kurucularımızdan İsmet Hanım İspanya fuarında sergilenen Sapphire markası ile tanışır. Sapphire markası 2014 2020 yılları arasında üst üste inovasyon ödülü almış ve yeni nesil estetik cihazlar üreten, bünyesinde plastik cerrahlar ve ünlü Amerika üniversitelerinden mezun mühendisler barındıran bir markadır.

Sapphire geçici işlemler yerine kalıcı işlemler sunan, estetik operasyonlara ihtiyaç duymadan estetik işlemler sunan cihazlar üretmiştir. Csq Med Iqnet sertikilarına sahip olabilmek adına markanın cihazları 200 farrklı demografik yapıya sahip grup üzerinde test edilmiş ve vaat ettikleri tüm koşulları sağladığını onaylatmış markadır. Lazer cihazı olan Sapphire Ls1200 Dünya üzerinde 6 seans bitiş garantisi veren ve bunun gerçekleştiğini onaylatan bir markadır. Avrupa’nın en çok tercih edilen cihazı ülkemiz de ise çok ünlü bir hastane de bulunmaktadır.

Cihazlar ile fuar da tanışan ismet hanım cihazların başarısını teyit etmek adına bu cihazlarla işlem alan kişileri izin alarak tek tek görüşmüştür. Ardından Türkiye de kullanan ünlü hastanemiz ve onların danışanları ile iletişime geçip sonuçları teyit etmiş ardında da Adolya Estetik kurulmuştur. Adolya Estetik bünyesinde kalıcı olmayan hiç bir işlem uygulanmamaktadır. Şirket politikaları gereği şeffaflık politikası şirketten ayırılmaz bir bütündür.

Adolya Estetik 2019 yılında faliyete geçmiş olup 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bu süreçte cihazların temini ve cihazların eğitimi tamamlanmıştır. Yeni nesil estetik üzerine; Sapphire Ls1200, Milesman, Bellaction Duo, Purisma, Dermapen 4 markaları ile çalışmaktadır.

Adolya Estetik

Uzman Kadromuz

İsmet BÜYÜKBAYRAKTAR

İsmet Hanım 20 yıllık sektör...

İsmet BÜYÜKBAYRAKTAR

Kurucu Müdürümüz Uluslarası Uzman
Eren Çağrı BAYRAM

Eren Çağrı Bey; kurucularım...

Eren Çağrı BAYRAM

Kurucu Müdürümüz Bellaction Duo Uzmanı
Elif BOR

Elif Hanım; özel hastenede uzun...

Elif BOR

Hemşire / Uzman
Yurdagül ÇAY

Yurdagül Hanım 5 yıl özel...

Yurdagül ÇAY

Servis Destek
about-contact-img
Franchise Başvurusu

Bize Katıl

Bölgenizde güzellik merkezimizi kendi şehrinizde açma fırsatını franchise sistemimizle yakalayın.

Adolya Estetik © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.